O firmie

AERO-BW K. Domagała Spółka Jawna działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Siedziba firmy znajduje się w Chrzanowie, w połowie autostrady A4 Kraków-Katowice.
 

Działalność

Od początku istnienia specjalizujemy się w usługowym napełnianiu aerozoli na potrzeby polskich
i europejskich firm produkcyjnych z różnych branż. Zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne przy doborze optymalnych komponentów.
 

Misja

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych, dedykowanych rozwiązań w dziedzinie produkcji aerozolowej, które w pełni odpowiadają potrzebom naszych Klientów,prowadząc do zwiększenia ich konkurencyjnościna rynku. Nie tylko śledzimy światowe trendy, ale również staramy się je wyprzedzać.
 

Możliwości

Nowoczesne, wysokozautomatyzowane linie produkcyjne pozwalają na napełnianie nawet 5-8 milionów sztuk aerozoli miesięcznie. Pozostajemy w pełni otwarci na pomysły Klientów, dla których jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy aerozol. Dysponujemy dużą, ogrzewaną przestrzenią magazynową, gdzie możemy bezpiecznie przechowywać wiele partii opakowań i surowców do produkcji. Strategiczna lokalizacja i profesjonalne rozwiązania logistyczne gwarantują sprawny, ekonomiczny transport wyrobów do Klientów z całej Europy. 
 

Nagrody i wyróżnienia

Certyfikat_PLMA.jpg

Udział w targach